Produkt chwilowo niedostępny

Chusteczki do dezynfekcji dłoni i powierzchni Soft Higienic SkinChusteczki do dezynfekcji dłoni i powierzchni Soft Higienic Skin

Chusteczki do dezynfekcji skóry i wszelkich powierzchni nasączone 70% izopropanolem i 0,5% diglukonianem chlorheksydyny umieszczone w wygodnym niewielki opakowaniu.

Opakowanie zawiera 200 sztuk chusteczek 12x18cm.

Specjalistyczne chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym i diglukonianem chlorheksydyny, który jest dobrze tolerowanym środkiem dezynfekującym o szerokim działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i przeciwwirusowym.
Dzięki swej niskiej rozpuszczalności w wodzie diglukonian chlorheksydyny nie jest spłukiwany z rany przez krew czy surowicę.
Mimo, że jest antyseptykiem o silnym i szybkim działaniu nie szczypie i nie wchłania się przez skórę (nie wnika do organizmu), co powoduje, że jest szczególnie polecana dla dzieci.

Korzystanie z chusteczek eliminuje używanie sprayu. Chusteczki są policzalne, co pozwala w pełni kontrolować ich użycie. Wykonana są z miękkiego, przyjemnego dla skóry materiału. Produkt pakowany w tubach. Rodzaj opakowania gwarantuje nie wysychanie chusteczki.

  • Produkt jest zarejestrowany, jako wyrób biobójczy, (Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 3459/08)
  • Substancję aktywną występującą w produkcie pozytywnie zaopiniowało PZH - atest HB/555/03

Instrukcja użycia:
Wyjąć chusteczkę z pojemnika, pociągając do góry aż do nacięcia, a następnie oderwać pod kątem.
Wieczko ponownie zamknąć.
Ręce, skórę dokładnie przetrzeć, pozostawić do wyschnięcia.
Zalecany czas ekspozycji 30 sekund.


Klienci, którzy kupili: Chusteczki do dezynfekcji dłoni i powierzchni Soft Higienic Skin, kupili również:

Szukaj