IPMed Indywidualny Pakiet Medyczny opakowanieIPMed Indywidualny Pakiet Medyczny - opakowanie

Oryginalny wzór IPMED Wojska Polskiego, wykonany z certyfikowanych materiałów, min. tkanina CORDURA i klamry ITW NEXUS.

  • Maskowanie – standard IRR (Infra-red Reflective - właściwości adsorpcyjne lub rozpraszające promieniowanie w zakresie światła widzialnego i bliskiej podczerwieni wg NO-06-A104:2005 oraz NO-84-A203:2004 w zakresie współczynników reemisji)


Opakowanie IPMed wykonane z cordury 770D, zamykane zamkiem spiralnym obustronnie przykrytym plisą dodatkowo zabezpieczającą go przed działaniem czynników atmosferycznych w postaci piachu, kurzu czy deszczu.
Wewnątrz opakowania znajdują się przegrody na opatrunki, nożyczki i inny sprzęt pierwszej pomocy. Opakowanie jest zaprojektowane z myślą o pomieszczeniu wyjmowanego wkładu „T”, stanowiącego integralną część zestawu. Kompletny zestaw zawiera również dodatkową niezależną kieszeń na indywidualny zestaw autostrzykawek.

Panel główny uwzględnia miejsce na sprzęt pierwszej pomocy zgodnie z przewidywanym składem IPMed. Konstrukcja kieszeni pozwala na podczepienie ruchomego wkładu „T” i przechowywanie go wewnątrz wraz z wyposażeniem.

Insert „T” stanowi uzupełnienie kieszeni głównej. Przeznaczony jest do czynności wymagających wyciągnięcia sprzętu na odległość, umożliwiając łatwiejsze operowanie zestawem. Panel wyposażony jest w retraktor, który łączy panel „T” z kieszenią główną i zapobiega jego przypadkowemu zagubieniu.

Zasobnik IZAS-05 na zestaw autostrzykawek.

Panel MOLLE/PALS pozwalający na przytroczenie zestawu IPMed do pasa, kamizelki taktycznej lub plecaka.

Klienci, którzy kupili: IPMed Indywidualny Pakiet Medyczny opakowanie, kupili również:

Szukaj