ITClamp klamra do zamykania ranITClamp klamra do zamykania ran

Klamra do tamowania krwawienia ITClamp to intuicyjne, łatwe i gotowe do użycia urządzenie do zamykania ran, które kontroluje silne krwawienie w ciągu kilku sekund od zastosowania.
Praktycznie bezbolesny iTClamp® uszczelnia ranę, tworząc miejscowy ucisk bez użycia rąk, który szybko tworzy stabilny skrzep i zapobiega dalszej utracie krwi.

ITClamp to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie tamowania krwawień, które jest pierwszą na świecie alternatywą dla opasek zaciskowych.
Klamra ITClamp jest zakładana bezpośrednio na skórę/tkankę w miejscu krwawienia. Poprzez ściągnięcie brzegów rany zamyka naczynia i doprowadza do powstania skrzepu.
Jest to mechaniczna forma zamknięcia rany i wytworzenia naturalnego skrzepu podskórnego.

Przy minimalnym przeszkoleniu każdy ratownik może natychmiast leczyć zagrażający życiu krwotok, którego nie da się zabezpieczyć opaską uciskową. Można go założyć w kilka sekund za pomocą jednej ręki.
W przypadku zewnętrznego krwotoku głowy i szyi, gdzie brzegi rany mogą być łatwo ponownie przybliżone, iTClamp® może być stosowany jako podstawowa opcja kontrolowania krwotoku.

ITClamp® jest rekomendowany przez CoTCCC

Specyfikacja:
  • wyrób medyczny sterylny
  • wymiary: 7,1 x 7,2 x 4,1 cm
  • waga: 37g

Klienci, którzy kupili: ITClamp klamra do zamykania ran, kupili również:

Szukaj